Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

Początek miesiąca stał w naszej szkole pod znakiem tenisa stołowego. Pan Wojciech Zacholski zorganizował szkolny turniej, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V oraz VII-VIII, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem walki, a rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami fair play. W turnieju wyłonieni zostali zwycięzcy, których uhonorowano medalami i pamiątkowymi dyplomami. Wręczenie nagród miało miejsce podczas zabawy walentynkowej.

Najlepsi okazali się:

Gratulujemy mistrzom tenisa stołowego! Miło nam poinformować, że będą oni reprezentować naszą szkołę w gminnych zawodach sportowych, które już niebawem!

Skip to content