Maj był dla naszego oddziału przedszkolnego wyjątkowo radosny i pełen świętowania.
W tym miesiącu obchodziliśmy wiele urodzin naszych przedszkolaków. Były wspólne życzenia, uśmiechy, zabawy i słodkie chwile spędzone razem. Solenizantom życzymy dużo zdrowia, radości i spełnienia dziecięcych marzeń.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich majowych Jubilatów!






