Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

W czwartek w naszej szkole gościliśmy grupę T-Toruń, która zaprezentowała spektakl profilaktyczny „Lord Hejter’’.

Przedstawienie w przystępnej, kabaretowej formie poruszało ważne tematy związane z hejtem, przemocą rówieśniczą oraz bezpieczeństwem w mediach społecznościowych.

Głównymi celami spektaklu profilaktycznego były: wzmacnianie poczucia własnej wartości, nauka empatii i właściwego reagowania na hejt, kształtowanie postaw asertywnych.

Spektakl spotkał się z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnym odbiorem wśród uczniów, łącząc edukację z dobrą zabawą. Podczas godzinnego przedstawienia, uczniowie aktywnie włączyli się przedstawioną opowieść, dzięki czemu łatwiej przyswajali prezentowane treści.

Podsumowaniem spektaklu było przedstawienie i przypomnienie numerów telefonu zaufania, gdzie uczniowie anonimowo mogą zgłaszać sytuacje z którymi sobie nie radzą.

Dziękujemy grupie teatralnej T-Toruń za kolejny pełen wartości spektakl.

Skip to content