Dziś w naszej szkole dzieci z radością wspominały Dzień Kubusia Puchatka, który obchodzony jest 18 stycznia. Z tej słodkiej okazji odwiedziła nas pani z biblioteki, która przeczytała dzieciom książeczkę o najsłodszym misiu na świecie.
Nie zabrakło także kreatywnych i wesołych aktywności – były kolorowanki, malowanie farbami, rebusy, a także „misiowy” tor przeszkód.
Na koniec dzieci mogły spróbować ulubionego przysmaku Kubusia, czyli pysznego miodku!
To był dzień pełen uśmiechów, zabawy i słodkich wspomnień o małym łakomczuszku. Zdecydowanie upłynął w najsłodszy sposób na świecie!





