Szkoła Podstawowa w Zegrzu Pomorskim

22 listopada odbyła się w naszej szkole jedna z najważniejszych uroczystości – ślubowanie i pasowanie na ucznia. Jedenaścioro pierwszoklasistów zostało tego dnia przyjętych do braci uczniowskiej. Swoją obecnością uroczystość zaszczyciła Sekretarz Gminy Świeszyno, pani Renata Borucka.

Uczniowie pierwszej klasy wystąpili w programie artystycznym, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorsko-wokalne i pochwalili się znajomością języka angielskiego, śpiewając piosenkę-powitankę.

Po części artystycznej przyszedł czas na uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów naszej szkoły, którego dokonała pani Dyrektor, Małgorzata Korus. Dyplomy pasowania wręczyła pani Sekretarz, Renata Borucka. Nie zabrakło również prezentów przygotowanych przez Sołtysa Sołectwa Zegrze Pomorskie, pana Waldemara Potońca oraz kolegów i koleżanki z klas II i III.

Uroczystość zakończyła się sesją zdjęciową i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Pierwszakom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.

Skip to content