W czwartek, 20 czerwca 2024 r., odbyło się uroczyste zakończenie roku dla Oddziałów Przedszkolnych. Najmłodsi wychowankowie naszej placówki, ich rodzice, uczniowie starszych klas, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły zebrali się na sali gimnastycznej, by podsumować ostatnich dziesięć miesięcy.

Przedszkolaki z wdziękiem i uśmiechem zaprezentowały dla wszystkich zgromadzonych krótki program artystyczny przygotowany pod okiem wychowawczyń: pani Ewy Szymkowicz i pani Małgorzaty Wesołowskiej. Scenka ze szkolnego autobusu pokazała wszystkim, że nawet najmłodsze dzieci doskonale znają zasady panujące w naszej szkole i potrafią zachować się w każdej sytuacji. Przedszkolaki świetnie sprawdziły się w roli gospodarzy uroczystości. Dzieci, zarówno ze starszej, jak i młodszej grupy pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki.

Na pamiątkę pobytu w przedszkolu wszyscy otrzymali pamiątkowe książeczki i dyplomy. Część dzieci od września rozpocznie naukę w pierwszej klasie, dlatego podczas uroczystości poznały one swojego przyszłego wychowawcę, panią Joannę Krzyściak. Po zakończonej uroczystości maluchy wraz z rodzicami zaprosiły panią Dyrektor oraz nauczycieli na poczęstunek przygotowany w świetlicy wiejskiej w Zegrzu Pomorskim.

Podczas uroczystości wręczone zostały też dyplomy dla uczniów naszej szkoły, którzy w mijającym roku szkolnym odnosili sukcesy w konkursach. Nagrodzeni zostali uczestnicy Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur, w którym bardzo dobry wynik osiągnął Kacper Rembowski, a wyróżnienia otrzymali Namir Gozdek, Krzysztof Bielecki, Julia Szeląg i Weronika Pondo. Nagrodę za udział w konkursie plastycznym odebrała tego dnia Lena Krzyściak, a grupa uczniów z klas IV-V otrzymała nagrody za konkurs na portret słynnego matematyka. Wręczony został też dyplom dla najlepszej czytelniczki z naszej szkoły, czyli Pameli Lewandowskiej z klasy I. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym!