Już dziś czeka nas ten wyjątkowy wieczór, gdy rzucane za siebie obierki z jabłek, buty ustawiane w szeregu lub wosk przelewany przez dziurkę od klucza mogą wywróżyć nam przyszłość. W tym roku andrzejki świętowaliśmy w naszej szkole kilka dni wcześniej – w piątek, 24 listopada, wszyscy uczniowie spotkali się na górnym korytarzu, by wspólnie bawić się przy dźwiękach ulubionych piosenek.

Tańce przeplatane były konkursami, zarówno indywidualnymi, jak i klasowymi. Uczniowie mieli za zadanie odśpiewać znane piosenki, przejść korytarz naśladując raka lub pingwina, skakać na jednej nodze i robić pajacyki. Nie zabrakło też klasyków takich jak gorące krzesła i taniec na gazecie. Jak co roku dużą popularnością cieszył się też „pociąg”, do którego chętnie dołączyli starsi i młodsi uczestnicy zabawy.

Przerwy uczniowie spędzali wraz z wychowawcami w swoich klasach przy słodkim poczęstunku i przygotowanych przez siebie wróżbach. Tego dnia wszyscy doskonale się bawili, aż do ostatniej nuty piosenki kończącej nasze andrzejki. Zapraszamy do obejrzenia relacji z zabawy.