Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i tym razem. W dniu 28.02.2022r. w oddziale przedszkolnym  odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe stroje.. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek czyli księżniczki, wróżki, Baba Jaga, ale też policjanci i wiele innych ciekawych postaci. 
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych i grupowych. Przedszkolaki z dumą  prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach
i konkursach prowadzonych przez panią Asię. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci uczestniczyły w słodkim poczęstunku, który zawdzięczamy rodzicom. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości moim wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!