Dnia 6 grudnia 2021r. w oddziale przedszkolnym dzieci obchodziły niezwykle wyczekiwany dzień zwany MIKOŁAJKAMI. W tym roku Mikołaj nie zdążył nas odwiedzić osobiście, ale zostawił dla dzieci list oraz upragnione prezenty. Zanim dzieci otrzymały niespodzianki, musiały wykonać wiele zadań, które zaproponował  im Mikołaj. Dzieci  zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, przeliczały, dodawały, wymieniały głoski  w podanych słowach, rozwiązywały zagadki i rebusy, itp. Przedszkolaki wykonały zadania  celująco i otrzymały upominki od Świętego Mikołaja, które dostarczyły    wiele radości oraz rozbudziły ciekawość dotyczącą poznania ich zawartości.  Ponadto dzieci uczestniczyły w słodkim mikołajkowym poczęstunku, który został zorganizowany przez rodziców w postaci pierniczków, babeczek, świątecznych ciasteczek. To był dzień pełen wrażeń i uśmiechu na twarzy.