We wtorek 29 października 2019r. przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w SP w Zegrzu Pomorskim  uczestniczyły w VI Festiwalu Piosenki Jesiennej Dziecięcej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Konikowie. Nasze przedszkolaki zaprezentowały piosenkę pod tytułem „ Idzie jesień”  w wykonaniu grupy pięcioosobowej, w której wystąpiły: Emma Pociask, Weronika Pondo, Nadia Jarecka, Julia Szeląg oraz Kacper Rembowski. Wystąpiły również dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Świeszyna, Dunowa  i Konikowa oraz przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Świeszynie. Dzieci oprócz fantastycznej zabawy oswajały się z wystąpieniem publicznym. Wszystkie zespoły perfekcyjnie zaprezentowały utwory o tematyce jesiennej. Przedszkolaki wystąpiły w pięknych strojach. Gromkimi brawami i  prezentami nagrodzono wszystkich małych artystów. Nasze przedszkolaki zdobyły I miejsce.                                     

Serdecznie dziękujemy organizatorkom za wspaniałą imprezę oraz  mile spędzony czas.