Dnia 20 września 2019 roku odbyła się w naszej szkole akcja sprzątania świata. Uczniowie po trzech pierwszych godzinach lekcyjnych udali się z wychowawcami wyznaczonymi trasami sprzątać tereny leśne i wokół szkoły.

Klasy „0” oraz I-III ze swymi wychowawczyniami panią Joanną Ornatek-Sokół, Alicją Jońską , Magdaleną Irzykowską i Joanną Krzyściak zbierały śmieci wokół szkoły. Natomiast klasy IV-V pod opieką pani Alicji Okoń, pani Anny Wołoszyn i pani Justyny Olejnik udały się drogą do Zegrzyna. Klasy VI-VIII z wychowawcą panią Martą Bartos, panią Ewa Kocińską i panem Krzysztofem Rywak poszły drogą nad lasem do jeziora Hajka.

Około godziny 12.00-12.30 wszyscy wróciliśmy do szkoły i wspólnie ze smakiem zjedliśmy kiełbasę z bulką pieczoną przy ognisku. Swą pracą kolejny już raz posprzątaliśmy nasz las i tereny nad jeziorem Hajka oraz otoczenie wokół naszej szkoły.

Dziękujemy Radzie Rodziców za poczęstunek a szczególnie pani Irenie Łepkowskiej, która wydawała dzieciom porcje.

Pogoda nam dopisała i wszyscy spędziliśmy piękny dzień.